ČESKÁ KUCHYNĚ ZA DOB NEDOSTATKU

100 stran,

25 ilustrací,

formát B5 160 x 235 mm,

tvrdá vazba,

vydání první.

369 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: OZB2301
ČESKÁ KUCHYNĚ ZA DOB NEDOSTATKU

Detailní popis produktu

"Česká kuchyně za dob nedostatku" je kuchařská kniha napsaná českým autorem Čeňkem Zíbrtem. Kniha se zaměřuje na kuchařské recepty používané v Československu v období 1. světové války a po ní, kdy byly potraviny v zemi nedostatkové a muselo se s nimi zacházet velmi šetrně.

V knize se nachází více než 150 receptů, které používají běžné suroviny dostupné v té době, a které pomohou čtenáři vytvořit chutné jídlo i za velmi obtížných podmínek. Recepty jsou rozděleny podle druhů jídel, např. polévky, hlavní jídla, dezerty a další. Popsáno je i využití méně obvyklých surovin, jako je šáchor, šneci, žáby, veverky atd.

Kniha "Česká kuchyně za dob nedostatku" může být užitečná pro preppery a survivalisty, kteří se zajímají o to, jak připravit chutné jídlo v době omezené dostupnosti surovin a v obtížných podmínkách.

V knize jsou prezentovány recepty, které lze přizpůsobit různým situacím, a jsou zaměřené na použití dostupných a levných surovin, jako jsou brambory, luštěniny, těstoviny a koření. Tyto recepty mohou být užitečné pro všechny domácnosti a jednotlivce v nouzi a ve složitých finančních podmínkách či v době krize či pro ty, kteří se snaží přežít v nehostinných podmínkách a musí sestavovat jídelníček pouze z toho, co mají právě k dispozici.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prepping
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: