SEN DESETI NOCÍ

86 stran,

formát A6 105 x 148 mm,

vazba V4,

vydání první.

269 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: OZB2303
SEN DESETI NOCÍ

Detailní popis produktu

Kniha je souborem deseti povídek známého japonského autora Sóseki Nacumeho.

Připravte se na fantastické dobrodružství, které se odehrává v úžasném světě snů a tajemství! Spolu s autorem se ponořte do záhadného světa snových krajin, které vás ohromí svou krásou a magií.

Náš hrdina se ocitá uvězněn v podivném snovém cyklu, v němž musí projít deseti nočními dobrodružstvími plnými nečekaných zvratů a absurdních situací. Sósekiho výjimečný styl a jemný humor nás provází tajemnou snovou říší, kde se setkáme s fantastickými bytostmi, vtipnými překvapeními, nečekanými rozuzleními a filozofickými otázkami, které Vám budou motat hlavu ještě dlouho poté, co zavřete tuto knihu.

Pojďte se smát, snít a bádat s naším neohroženým hrdinou, který se nebojí vstupovat do neznámého. "Sen deseti nocí" je skvostná kombinace dobrodružství, mystiky a sarkastického humoru, která vás vtáhne do svého podmanivého objetí a nechá vás toužit a snít.

Pokud jste milovníkem surrealistické literatury, snové atmosféry a japonského literárního umění, tato kniha je jako stvořená právě pro vás. Přidejte se k našemu hrdinovi na jeho nevypočitatelné cestě a připravte se na sen, který vás bude provázet ještě dlouho poté, co se vrátíte zpět do reality. "Sen deseti nocí" je kniha, která vám otevře dveře do světa magie, fantazie a nekonečných možností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: