SEN DESETI NOCÍ

86 stran,

formát A6 105 x 148 mm,

vazba V4,

vydání první.

259 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: OZB2303
SEN DESETI NOCÍ
Sen deseti nocí 01 mockup
Novinka

Detailní popis produktu

Kniha je souborem deseti povídek známého japonského autora Sóseki Nacumeho.

Připravte se na fantastické dobrodružství, které se odehrává v úžasném světě snů a tajemství! Spolu s autorem se ponořte do záhadného světa snových krajin, které vás ohromí svou krásou a magií.

Náš hrdina se ocitá uvězněn v podivném snovém cyklu, v němž musí projít deseti nočními dobrodružstvími plnými nečekaných zvratů a absurdních situací. Sósekiho výjimečný styl a jemný humor nás provází tajemnou snovou říší, kde se setkáme s fantastickými bytostmi, vtipnými překvapeními, nečekanými rozuzleními a filozofickými otázkami, které Vám budou motat hlavu ještě dlouho poté, co zavřete tuto knihu.

Pojďte se smát, snít a bádat s naším neohroženým hrdinou, který se nebojí vstupovat do neznámého. "Sen deseti nocí" je skvostná kombinace dobrodružství, mystiky a sarkastického humoru, která vás vtáhne do svého podmanivého objetí a nechá vás toužit a snít.

Pokud jste milovníkem surrealistické literatury, snové atmosféry a japonského literárního umění, tato kniha je jako stvořená právě pro vás. Přidejte se k našemu hrdinovi na jeho nevypočitatelné cestě a připravte se na sen, který vás bude provázet ještě dlouho poté, co se vrátíte zpět do reality. "Sen deseti nocí" je kniha, která vám otevře dveře do světa magie, fantazie a nekonečných možností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: