BOČČAN, MAZLÍČEK STARÉ KIJO

256 stran,

formát A6 105 x 148 mm,

vazba V4,

vydání první.

299 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: OZB2304
BOČČAN, MAZLÍČEK STARÉ KIJO

Detailní popis produktu

Slavný román japonského autora Sóseki Nacumeho v nejnovějším překladu a moderním českém vydání. Připravte se na divokou jízdu do chaosu japonského školství, v jehož středu se ocitá neohrožený hrdina Boččan! V této nezaměnitelné knize se vydáte na dobrodružství, které vás rozhodně udrží v neustálém napětí a smíchu.

Boččan, mladý učitel s průbojným duchem, se ocitá v malebné venkovské škole na tajemném ostrově Šikoku, osamělý a daleko od svého domova, v reji nekonečných intrik, špinavých triků a obklopen nevypočitatelnými kolegy. Ale tenhle paličatý chlapík nedokáže jen přihlížet! Rozhodne se, že si vydobude respekt a autoritu mezi svými studenty i kolegy a zahájí vlastní válku proti nespravedlnosti!

Sarkastickým humorem a přesně odměřenou japonskou dávkou ironie nám autor předvádí, jaký chaos a korupce se skrývá v japonské společnosti konce 19. století. Prostředí plné lží, pokrytectví a křivých úsměvů připomene čtenářům, že ne všechno, co se třpytí na povrchu, je takové, jak se zdá.

Připravte se na exploze smíchu, tvrdé zápasy o vlastní identitu a nečekané dějové zvraty. "Boččan" je kniha, která vám ukáže Japonsko z úplně jiné perspektivy. Pokud milujete tento žánr, Japonsko a japonskou literaturu, neváhejte se přidat k našemu neohroženému hrdinovi na jeho dobrodružstvích a zjistit, abyste zjistili, jakým způsobem si poradí s touto šílenou zábavnou jízdou!

Poprvé kniha vyšla v roce 1906 v japonském jazyce, rychle si vydobyla zaslouženou pozornost, dokonce byla několikrát zfilmována a opakovaně překládána do mnoha světových jazyků. U nás vyšla v roce 1942. Pak se na dlouhou dobu vytratila z pultů knihkupectví, aby se nyní znovu dostala na knižní trh. Nenechte si ji ujít!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: