PAMĚTI KATOVSKÉ RODINY MYDLÁŘŮ V PRAZE - DRUHÝ DÍL

224 stran,

formát B5 160 x 235 mm,

tvrdá vazba,

vydání první.

379 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: OZB2302
PAMĚTI KATOVSKÉ RODINY MYDLÁŘŮ V PRAZE - DRUHÝ DÍL

Detailní popis produktu

Slavný historický román úspěšného autora Josefa Svátka znovu vychází v moderním a čtivém vydání.

Nalaďte své smysly a připravte se na dávku černého humoru a temných příběhů z minulosti.  V knize "Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze" od proslulého autora Josefa Svátka se vydáte na divokou jízdu do světa mrazivých vyprávění a šokujících historek!

Tato unikátní kniha odhaluje rodinné tajemství Mydlářů, kteří po generace sloužili jako pražští kati. Bude vás fascinovat jejich šokujícími příběhy, které ani zdaleka nejsou určeny pro slabší povahy. Odvažte se a vstupte do světa plného poprav, morbidních exekucí a nečekaných životních zvratů hlavního hrdina, a to vše zabaleno do neuvěřitelně poutavého vyprávění.

Paměti Mydlářů vás vtáhnou do pražských ulic, kde se kříží historie, temnota a nezaměnitelná atmosféra staré Prahy. Budete výjimečně blízko této bizarní rodiny, která se nebojí posměšků a ústrků a vymyká se tradicím. Autor Vás provede tímto neobvyklým světem s doslova mistrným šarmem a vtipem.

Pokud jste nadšenci černého humoru, milovníci temných příběhů a zároveň toužíte po poznání českých historických perliček, pak tato kniha je jako stvořená pro vás. Připojte se k rodině Mydlářů na jejich výstředním putování a připravte se na smích, zděšení a hluboké zamyšlení nad lidskou povahou.

"Paměti katovské rodiny Mydlářů v Praze" jsou jedinečným důkazem toho, že temná skutečnost, romantika a historie mohou spolu vytvářet neuvěřitelně fascinující směs. Nechte se strhnout tímto nezvyklým příběhem, který vás rozesměje a pobaví, a zároveň vás donutí přemýšlet o tom, co všechno se skrývá v hlubinách lidské mysli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: